» Digitální tisk » Poštovní obálka

Poštovní obálka

Vyrobíme vám potištěné obálky přesně podle vašich potřeb v krátkých dodacích lhůtách! Vyberte nebo doplňte potřebné údaje, co nejdříve se vám ozveme s nabídkou, návrhem řešení nebo pro upřesnění informací.
Poštovní obálka
Ilustrační obrázek

Poštovní obálka
Ilustrační obrázek


Cena bez DPH za 1 kspošleme vám nabídku Nápověda
Formát obálky
Okno
Barevnost
Počet motivů tisku Nápověda
Poznámka
Na tento produkt vám zpracujeme cenovou nabídku. Specifikujte
prosím potřebné parametry a množství a odešlete poptávku.
Bude se tisknout více variant
stejného výrobku? Uveďte počet
variant a do poptávaného množství
vyplňte celkové množství.
Poptat:
Množství 1:  ks
Množství 2:  ks
Množství 3:  ks


Poštovní obálky

Poštovní obálky s potiskem jsou často využívány pro zasílání obchodní korespondence nebo marketingových materiálů. Výhodou použití poštovních obálek s firemním potiskem je, že pomáhají zvyšovat povědomí o značce a vytvářet jednotný vizuální styl pro všechny materiály, které firma zasílá.

Používané materiály

Pro výrobu poštovních obálek se používá ofsetový papír.

Ofsetový papír

Ofsetové papíry se obecně označují jako bezdřevé nenatírané papíry. Ve skutečnosti papíry dřevo obsahují, ale cesta od dřeva přes buničinu až k papíru je odlišná od dřevitých papírů. Ofsetové papíry mají od pohledu viditelnou strukturu. Barvy se do nich "vpíjí" a proto se na ně také dobře píše ručně. Tisk však nepůsobí tak jasně a kontrastně jako na křídových papírech.

Nenatírané papíry jsou vhodné pro dopisní a hlavičkové papíry, formuláře, školní sešity i učebnice, omalovánky, bloky nebo katalogy a publikace, které mají působit přírodněji.

V gramáži 80 g/m2 najdete podobný papír ve své pracovní nebo domácí tiskárně.

Co je gramáž papíru?

Gramáž papíru uvádí jeho plošnou hmotnost v gramech na metr čtvereční. Čím těžší je papír, tím je větší i jeho tloušťka. Přeneseně se tedy gramáží vyjadřuje tloušťka papíru.


© Copyright 2008-2024 MARTÍNEK CZ s.r.o.