» Digitální tisk » Leták

Leták

Vyrobíme vám letáky přesně podle vašich potřeb v krátkých dodacích lhůtách! Vyberte nebo doplňte potřebné údaje, co nejdříve se vám ozveme s nabídkou, návrhem řešení nebo pro upřesnění informací.
Leták
Ilustrační obrázek

Leták
Ilustrační obrázek


Cena bez DPH za 1 kspošleme vám nabídku Nápověda
Formát
Materiál
Barevnost
Skládání
Počet motivů tisku Nápověda
Poznámka
Na tento produkt vám zpracujeme cenovou nabídku. Specifikujte
prosím potřebné parametry a množství a odešlete poptávku.
Bude se tisknout více variant
stejného výrobku? Uveďte počet
variant a do poptávaného množství
vyplňte celkové množství.
Poptat:
Množství 1:  ks
Množství 2:  ks
Množství 3:  ks


Letáky

Reklamní letáky jsou jedním z tradičních nástrojů marketingové komunikace, které slouží k propagaci produktů, služeb nebo akcí. Jedná se o tištěné materiály, které jsou většinou rozdávány nebo rozesílány zdarma potenciálním zákazníkům.

Reklamní letáky bývají obvykle barevné a plné obrázků, které mají přitáhnout pozornost a zaujmout zákazníka. Obsahují informace o výrobcích nebo službách, popisy akčních nabídek a slevových akcí, kontaktní údaje a v případě potřeby i mapy nebo návody, jak najít prodejnu nebo místo, kde lze službu využít.

Reklamní letáky jsou stále populární způsob propagace, ačkoli se v poslední době některé firmy přesouvají na digitální reklamu, jako jsou reklamní bannery na internetu, reklamní e-maily a sociální média.

Letáky je možné tisknout na velmi široké spektrum papírů, ať už se jedná o klasické křídové lesklé a matné papíry nebo ofsetové papíry. Tisk letáků můžeme realizovat i na nejrůznější speciální strukturované papíry i syntetické materiály.

Letáky u nás můžete tisknout v i malém nákladu a kdykoliv doobjednat dotisk.

Formáty letáků

Letáky vám zhotovíme ve standardních formátech i v libovolných atypických velikostech.

Skládané letáky

V případě potřeby umíme nabídnout také skládané letáky s několika typy skladů. Základními typy jsou sklady napůl, sklady do harmoniky a sklady ve tvaru C a Z. Dále lze nabídnout příbalové letáky s větším počtem skladů.

Povrchová úprava a zušlechtění letáků

Chtěli byste mít hodnotně působící letáky, které zaujmou na první pohled? Vyrobíme vám letáky s laminací, s celoplošným nebo parciálním lakem, s 3D lakem nebo ražbou.

Další možné úpravy letáků

Letáky můžete mít také s oblými rohy, s otvory nebo s perforacemi.

Používané materiály

Letáky se nejčastěji vyrábí z křídového papíru.

Křídový papír

Hlazený papír natíraný při výrobě dalšími vrstvami se označuje jako křídový papír. Bývá hladší a jemnější než nenatíraný ofsetový papír a hodí se pro reprezentativnější tisk. Barvy na tomto papíru působí živěji a pestřeji. Běžně se používá pro tisk letáků, kalendářů nebo katalogů.

Křídový papír je běžně dostupný v gramážích 90 až 350 g/m2 v matném nebo lesklém provedení. Typ povrchové úpravy má vliv nejen na vzhled papíru, ale i na podání barev při tisku.

Ofsetový papír

Ofsetové papíry se obecně označují jako bezdřevé nenatírané papíry. Ve skutečnosti papíry dřevo obsahují, ale cesta od dřeva přes buničinu až k papíru je odlišná od dřevitých papírů. Ofsetové papíry mají od pohledu viditelnou strukturu. Barvy se do nich „vpíjí“ a proto se na ně také dobře píše ručně. Tisk však nepůsobí tak jasně a kontrastně jako na křídových papírech.

Nenatírané papíry jsou vhodné pro dopisní a hlavičkové papíry, formuláře, školní sešity i učebnice, omalovánky, bloky nebo katalogy a publikace, které mají působit přírodněji.

V gramáži 80 g/m2 najdete podobný papír ve své pracovní nebo domácí tiskárně.

Co je gramáž papíru?

Gramáž papíru uvádí jeho plošnou hmotnost v gramech na metr čtvereční. Čím těžší je papír, tím je větší i jeho tloušťka. Přeneseně se tedy gramáží vyjadřuje tloušťka papíru.


© Copyright 2008-2024 MARTÍNEK CZ s.r.o.