» Digitální tisk » Nástěnný kalendář

Nástěnný kalendář

Vyrobíme vám nástěnné kalendáře přesně podle vašich potřeb v krátkých dodacích lhůtách! Vyberte nebo doplňte potřebné údaje, co nejdříve se vám ozveme s nabídkou, návrhem řešení nebo pro upřesnění informací.
Nástěnný kalendář
Ilustrační obrázek

Nástěnný kalendář
Ilustrační obrázek


Cena bez DPH za 1 kspošleme vám nabídku Nápověda
Formát
Materiál
Vazba
Počet listů
Počet motivů tisku Nápověda
Poznámka
Na tento produkt vám zpracujeme cenovou nabídku. Specifikujte
prosím potřebné parametry a množství a odešlete poptávku.
Bude se tisknout více variant
stejného výrobku? Uveďte počet
variant a do poptávaného množství
vyplňte celkové množství.
Poptat:
Množství 1:  ks
Množství 2:  ks
Množství 3:  ks


Nástěnné kalendáře

Pokud hledáte efektivní způsob, jak propagovat svou značku nebo firmu, zvažte nástěnný kalendář jako jeden ze svých reklamních předmětů. Nástěnný kalendář může být také skvělým dárkem.

Kalendář se 13 listy obsahuje titulní stranu a 12 listů s měsíčním kalendáriem. Kalendář se 14 listy má navíc obvykle za titulní stranou list určený pro vaše reklamní sdělení. Všechny kalendáře dále obsahují zadní desku z tvrdého kartonu.

Kalendář je na horní straně opatřen kroužkovou vazbou s háčkem na zavěšení uprostřed.

Povrchová úprava a zušlechtění

Pro exkluzivní vzhled je možné titulní stranu kalendářů opatřit laminací, celoplošným nebo parciálním lakem, 3D lakem nebo ražbou.

Používané materiály

Pro tisk nástěnných kalendářů se zpravidla používá křídový papír.

Křídový papír

Hlazený papír natíraný při výrobě dalšími vrstvami se označuje jako křídový papír. Bývá hladší a jemnější než nenatíraný ofsetový papír a hodí se pro reprezentativnější tisk. Barvy na tomto papíru působí živěji a pestřeji. Běžně se používá pro tisk letáků, kalendářů nebo katalogů.

Křídový papír je běžně dostupný v gramážích 90 až 350 g/m2 v matném nebo lesklém provedení. Typ povrchové úpravy má vliv nejen na vzhled papíru, ale i na podání barev při tisku.

Co je gramáž papíru?

Gramáž papíru uvádí jeho plošnou hmotnost v gramech na metr čtvereční. Čím těžší je papír, tím je větší i jeho tloušťka. Přeneseně se tedy gramáží vyjadřuje tloušťka papíru.


© Copyright 2008-2024 MARTÍNEK CZ s.r.o.