» Digitální tisk » Stolní kalendář

Stolní kalendář

Vyrobíme vám stolní kalendáře přesně podle vašich potřeb v krátkých dodacích lhůtách! Vyberte nebo doplňte potřebné údaje, co nejdříve se vám ozveme s nabídkou, návrhem řešení nebo pro upřesnění informací.
Stolní kalendář
Ilustrační obrázek

Stolní kalendář
Ilustrační obrázek


Cena bez DPH za 1 kspošleme vám nabídku Nápověda
Formát
Materiál
Kalendárium
Vazba
Počet motivů tisku Nápověda
Poznámka
Na tento produkt vám zpracujeme cenovou nabídku. Specifikujte
prosím potřebné parametry a množství a odešlete poptávku.
Bude se tisknout více variant
stejného výrobku? Uveďte počet
variant a do poptávaného množství
vyplňte celkové množství.
Poptat:
Množství 1:  ks
Množství 2:  ks
Množství 3:  ks


Stolní kalendáře

Pokud hledáte efektivní způsob, jak propagovat svou značku nebo firmu, zvažte stolní kalendář jako jeden ze svých reklamních předmětů. Stolní kalendář může být také skvělým dárkem.

Stolní kalendáře vám můžeme zhotovit s týdenním, čtrnáctidenním nebo měsíčním kalendáriem. To znamená, že jeden list bude obsahovat dny jednoho týdne, čtrnácti dnů nebo jednoho měsíce. Měsíční stolní kalendář není příliš obvyklý, s měsíčním kalendáriem se setkáte spíše u nástěnných kalendářů.

Všechny kalendáře obsahují stojánek z tvrdého kartonu.

Povrchová úprava a zušlechtění

Pro exkluzivní vzhled je možné titulní stranu kalendářů opatřit laminací, celoplošným nebo parciálním lakem, 3D lakem nebo ražbou.

Používané materiály

Pro tisk stolních kalendářů se zpravidla používá křídový papír.

Křídový papír

Hlazený papír natíraný při výrobě dalšími vrstvami se označuje jako křídový papír. Bývá hladší a jemnější než nenatíraný ofsetový papír a hodí se pro reprezentativnější tisk. Barvy na tomto papíru působí živěji a pestřeji. Běžně se používá pro tisk letáků, kalendářů nebo katalogů.

Křídový papír je běžně dostupný v gramážích 90 až 350 g/m2 v matném nebo lesklém provedení. Typ povrchové úpravy má vliv nejen na vzhled papíru, ale i na podání barev při tisku.

Co je gramáž papíru?

Gramáž papíru uvádí jeho plošnou hmotnost v gramech na metr čtvereční. Čím těžší je papír, tím je větší i jeho tloušťka. Přeneseně se tedy gramáží vyjadřuje tloušťka papíru.


© Copyright 2008-2024 MARTÍNEK CZ s.r.o.