» Digitální tisk » Kartička

Kartička

Vyrobíme vám kartičky různých formátů přesně podle vašich potřeb v krátkých dodacích lhůtách! Vyberte nebo doplňte potřebné údaje, co nejdříve se vám ozveme s nabídkou, návrhem řešení nebo pro upřesnění informací.
Kartička
Ilustrační obrázek

Kartička
Ilustrační obrázek


Cena bez DPH za 1 kspošleme vám nabídku Nápověda
Formát
Materiál
Barevnost
Skládání
Počet motivů tisku Nápověda
Poznámka
Na tento produkt vám zpracujeme cenovou nabídku. Specifikujte
prosím potřebné parametry a množství a odešlete poptávku.
Bude se tisknout více variant
stejného výrobku? Uveďte počet
variant a do poptávaného množství
vyplňte celkové množství.
Poptat:
Množství 1:  ks
Množství 2:  ks
Množství 3:  ks


Kartičky

Papírové kartičky mohou mít podobné reklamní účely jako letáky. Obvykle jsou zhotovené v menším formátu a na silnějším papíru. Kromě reklamních účelů se kartičky používají například na různé věrnostní programy, slevové poukazy, informační kartičky, jako vstupenky nebo pozvánky.

Skládané kartičky

V případě potřeby umíme nabídnout také skládané kartičky s několika typy skladů. Základními typy jsou sklady napůl a sklady ve tvaru C a Z.

Povrchová úprava a zušlechtění kartiček

Chtěli byste mít hodnotně působící kartičky, které zaujmou na první pohled? Vyrobíme vám kartičky s laminací, s celoplošným nebo parciálním lakem, s 3D lakem nebo ražbou.

Další možné úpravy kartiček

Kartičky můžete mít také s oblými rohy, s otvory nebo s perforacemi.

Používané materiály

Pro výrobu kartiček se používají ofsetové, křídové i speciální strukturované papíry. Volba materiálu záleží na přání zákazníka a na požadovaném vizuálním dojmu.

Ofsetový papír

Ofsetové papíry se obecně označují jako bezdřevé nenatírané papíry. Ve skutečnosti papíry dřevo obsahují, ale cesta od dřeva přes buničinu až k papíru je odlišná od dřevitých papírů. Ofsetové papíry mají od pohledu viditelnou strukturu. Barvy se do nich "vpíjí" a proto se na ně také dobře píše ručně. Tisk však nepůsobí tak jasně a kontrastně jako na křídových papírech.

Nenatírané papíry jsou vhodné pro dopisní a hlavičkové papíry, formuláře, školní sešity i učebnice, omalovánky, bloky nebo katalogy a publikace, které mají působit přírodněji.

V gramáži 80 g/m2 najdete podobný papír ve své pracovní nebo domácí tiskárně.

Křídový papír

Hlazený papír natíraný při výrobě dalšími vrstvami se označuje jako křídový papír. Bývá hladší a jemnější než nenatíraný ofsetový papír a hodí se pro reprezentativnější tisk. Barvy na tomto papíru působí živěji a pestřeji. Běžně se používá pro tisk letáků, kalendářů nebo katalogů.

Křídový papír je běžně dostupný v gramážích 90 až 350 g/m2 v matném nebo lesklém provedení. Typ povrchové úpravy má vliv nejen na vzhled papíru, ale i na podání barev při tisku.

Co je gramáž papíru?

Gramáž papíru uvádí jeho plošnou hmotnost v gramech na metr čtvereční. Čím těžší je papír, tím je větší i jeho tloušťka. Přeneseně se tedy gramáží vyjadřuje tloušťka papíru.


© Copyright 2008-2024 MARTÍNEK CZ s.r.o.