» Digitální tisk » Pohlednice

Pohlednice

Vyrobíme vám pohlednice různých formátů přesně podle vašich potřeb v krátkých dodacích lhůtách! Vyberte nebo doplňte potřebné údaje, co nejdříve se vám ozveme s nabídkou, návrhem řešení nebo pro upřesnění informací.
Pohlednice
Ilustrační obrázek

Pohlednice
Ilustrační obrázek


Cena bez DPH za 1 kspošleme vám nabídku Nápověda
Formát
Materiál
Barevnost
Počet motivů tisku Nápověda
Poznámka
Na tento produkt vám zpracujeme cenovou nabídku. Specifikujte
prosím potřebné parametry a množství a odešlete poptávku.
Bude se tisknout více variant
stejného výrobku? Uveďte počet
variant a do poptávaného množství
vyplňte celkové množství.
Poptat:
Množství 1:  ks
Množství 2:  ks
Množství 3:  ks


Pohlednice

Pohlednice jsou především tradiční způsob, jak pozdravit a oslovit své přátele nebo rodinu. Můžete je posílat k různým příležitostem, jako jsou narozeniny, svátky, svatby, dovolené nebo jen tak, abyste někomu udělali radost. Pohlednice jsou také skvělým způsobem, jak ukázat své cestovatelské zážitky a sdílet je s ostatními.

Pohlednice můžete nechat vytisknout také pro vaši reklamu. Využití pohlednic jako reklamního materiálu může být velmi účinné, protože mají velkou osobní hodnotu a mohou být dlouhodobě zachovány jako suvenýry.

Používané materiály

Na výrobu pohlednic se používá speciální pohlednicový karton.

Pohlednicový karton

Jednostranně natíraný papír určený pro výrobu pohlednic. Jedna strana je díky povrchové úpravě lesklá a druhá strana bez povrchové úpravy je vhodná pro ruční psaní. Dostupný je v gramážích mezi 250 a 350 g/m2.

Co je gramáž papíru?

Gramáž papíru uvádí jeho plošnou hmotnost v gramech na metr čtvereční. Čím těžší je papír, tím je větší i jeho tloušťka. Přeneseně se tedy gramáží vyjadřuje tloušťka papíru.


© Copyright 2008-2024 MARTÍNEK CZ s.r.o.