» Digitální tisk » Blok s kroužkovou vazbou, lepený blok

Blok s kroužkovou vazbou, lepený blok

Vyrobíme vám bloky přesně podle vašich potřeb v krátkých dodacích lhůtách! Vyberte nebo doplňte potřebné údaje, co nejdříve se vám ozveme s nabídkou, návrhem řešení nebo pro upřesnění informací.
Blok s kroužkovou vazbou, lepený blok
Ilustrační obrázek

Blok s kroužkovou vazbou, lepený blok
Ilustrační obrázek


Cena bez DPH za 1 kspošleme vám nabídku Nápověda
Formát
Materiál
Obálka
Vazba
Barevnost
Počet listů
Počet motivů tisku Nápověda
Poznámka
Na tento produkt vám zpracujeme cenovou nabídku. Specifikujte
prosím potřebné parametry a množství a odešlete poptávku.
Bude se tisknout více variant
stejného výrobku? Uveďte počet
variant a do poptávaného množství
vyplňte celkové množství.
Poptat:
Množství 1:  ks
Množství 2:  ks
Množství 3:  ks


Bloky

Papírové bloky jsou ideální k psaní poznámek nebo kreslení. Papírové bloky jsou také často využívány jako dárek zákazníkům nebo jako součást reklamních balíčků.

Papírové bloky jsou vhodné také pro děti všech věkových kategorií. Kreslení a malování na papír umožňuje dětem rozvíjet svou jemnou motoriku, kreativitu, fantazii i schopnost koncentrace a trpělivosti.

Vazby bloků

Bloky určené pro opakované otevírání a zavírání se vyrábí v provedení s kroužkovou vazbou. Lepený hřbet je vhodný pro odtrhávání listů se zápisky. Opakované otevírání a zavírání lepených bloků by mělo za následek jejich rozpadnutí.

Formáty bloků

Bloky vám zhotovíme ve standardních formátech i v různých atypických velikostech.

Povrchová úprava a zušlechtění bloků

Pro exkluzivní vzhled je možné opatřit titulní stranu bloků laminací, celoplošným nebo parciálním lakem, 3D lakem nebo ražbou.

Používané materiály

Bloky určené pro psaní a kreslení se vyrábí z ofsetového papíru. Titulní strana bloků z kroužkovou vazbou se zpravidla vyrábí ze silnějšího křídového papíru. Titulní strana lepených bloků bývá nejčastěji ze stejného materiálu jako další listy, protože dojde k jejímu odtržení hned při prvním použití. Zadní strana obou typů bloků bývá zhotovena ze silnějšího materiálu.

Ofsetový papír

Ofsetové papíry se obecně označují jako bezdřevé nenatírané papíry. Ve skutečnosti papíry dřevo obsahují, ale cesta od dřeva přes buničinu až k papíru je odlišná od dřevitých papírů. Ofsetové papíry mají od pohledu viditelnou strukturu. Barvy se do nich "vpíjí" a proto se na ně také dobře píše ručně. Tisk však nepůsobí tak jasně a kontrastně jako na křídových papírech.

Nenatírané papíry jsou vhodné pro dopisní a hlavičkové papíry, formuláře, školní sešity i učebnice, omalovánky, bloky nebo katalogy a publikace, které mají působit přírodněji.

V gramáži 80 g/m2 najdete podobný papír ve své pracovní nebo domácí tiskárně.

Křídový papír

Hlazený papír natíraný při výrobě dalšími vrstvami se označuje jako křídový papír. Bývá hladší a jemnější než nenatíraný ofsetový papír a hodí se pro reprezentativnější tisk. Barvy na tomto papíru působí živěji a pestřeji. Běžně se používá pro tisk letáků, kalendářů nebo katalogů.

Křídový papír je běžně dostupný v gramážích 90 až 350 g/m2 v matném nebo lesklém provedení. Typ povrchové úpravy má vliv nejen na vzhled papíru, ale i na podání barev při tisku.

Co je gramáž papíru?

Gramáž papíru uvádí jeho plošnou hmotnost v gramech na metr čtvereční. Čím těžší je papír, tím je větší i jeho tloušťka. Přeneseně se tedy gramáží vyjadřuje tloušťka papíru.


© Copyright 2008-2024 MARTÍNEK CZ s.r.o.